Co o człowieku mówi fryzura

Włosy ostrzyżone na łyso:

Gdy kobieta strzyże się na łyso można mówić o bardzo głębokich zaburzeń osobowości. Może to być także chęć protestu przeciwko wszystkiemu, co przeszkadza jej w życiu. Na taką zmianę decydują się kobiety twarde, silne, zdeterminowane. Łysa głowa to przede wszystkim znak dla siebie i innych, który mówi o całkowitych zmianach w życiu. Próba zamknięcia przeszlłości.

Włosy ostrzyżone na jeża

Kobieta w ten sposób prezentuje upór wobe siebie i otoczenia, jest to typ trudnej, skomplikowanej osoby która zawsze stawia na swoim.

Fryzury niezwykłe, artystyczny nieład:

Zmiany takie pokazują wewnętrzny optymizm. Ich właścicielki są zawsze pełne zapału i entuzjazmu wobec wszelkich nowości. Cenią sobie także wierność wobec partnera. Są przy tym słabe psychicznie. Kiedy zdarzy się porażka w życiu pojawia się histeria. Często popadają w depresję i mają niską samoocenę.  Włosy kręcone wskazują na nieład w myślach, często też w życiu. Osoby z taką fryzurą podchodzą do życia lekko. Często podejmują złe decyzje. Zmieniają często partnerów, mają problem z dochowaniem wierności.

Włosy zaczesane do tyłu

Świadczą o człowieku mądrym statecznym, który stara się w życiu dominować. Fryzura odsłaniając czoło daje swobodę myślom. Człowiek o takiej fryzurze jest nerwowy i często bardzo spięty. Otwarty na otoczenie. Okazuje jednak wyższość nad innymi.

Przedziałek:

Po prawej stronie – Osoby te nie chcą zwracać na siebie uwagi, są zamknięte w sobie. Cechuje je zamiłowanie do porządku.

Po lewej stronie – niezależne myśli, człowiek bardzo poprawny, prawy.

Po środku – Osoby spokojne, skupione na sobie. Bardzo nieufne. Niechęć zwracania na siebie uwagi.

Włosy obcięte krótko, ale gładko zaczesane

Wskazują człowieka ambitnego, lubiącego imponować, często bardzo uzdolnionego.

Długie włosy

Panie dla których liczy się kobiecość, piękno. Niezwykle dbające o siebie. Nie lubia zmian. Nie ufają nowościom. Uważają, że nigdy nie należy obcinać włosów bez istotnego powodu. Lubią się podobać mężczyznom. Zmiany fryzury sygnalizują najczęściej radykalne zmiany w życiu osobistym, szczególnie intymnym. Często dzieje się tak za sprawą rozstania.Rejestracja
Akceptuję Regulamin i zobowiązuję się do przestrzegania jego postanowień.

Zasilenie
Konta

Proszę się zalogować żeby skorzystać z usługi !


1 zł = 100 pkt.

Imię.........
Nazwisko..
Kwota.......


Taki adres mail występuje już w bazie.

Zarejestruj się ponowanie.

Rejestracja

Dziekujemy za rejestracje. Konto jest już aktywne w serwisie


Logowanie

Błędne dane przy logowaniu


Dziękujemy- mail został wysłany

W ciągu 24 h dostaniesz odpowiedź.

Z konta pobrano: