Kolory Twoich marzeń

"Nie pozwól by szara rzeczywistość miała wpływ na kolory Twoich marzeń...."

Jak kolory mogą pomóc na w życiu?

Kolory mają wielki wpływ na nasze życie i decyzję, pozwalają nam żyć w harmonii ze sobą i innymi. W dużym stopniu decydują o naszym nastroju w danej chwili. Odczuwanie kolorów jest głęboko zakorzenione w naszej podświadomości. Wiedza o tym, jak je stosować, jest na wagę złota - może nam pomóc osiągnąć to, czego pragniemy. Trzeba bowiem wiedzieć, którego koloru używać w danej sytuacji. Im ciemniejszy jest odcień danego koloru tym bardziej hamująco on na nas oddziałuje, im zaś jaśniejszy – tym bardziej jesteśmy aktywni i otwarci.

Żółty- Jest to ciepły kolor. Kojarzy się z wakacjami, plażą i słońcem. Pobudza nas do życia, wywołuje w nas radość i uśmiech. Ten kolor jest głownie dla osób które boją się podejmować decyzje, dodaje im pewności siebie, pobudza do działania. Otaczają się tym kolorem ludzie dynamiczni, otwarte na nowe pomysły. Niewskazany jest dla osób samotnych. Kolor ten jest lekiem na depresje – Smutek przepędzi w nas kolor żółty, z małą domieszką czerni. Jeśli chcemy wzmocnić oddziaływanie tych barw na naszą psychikę, nie poprzestawajmy tylko na odzieniu - starajmy się ubrać w żółć także nasze mieszkanie. Nie zapominajmy też, że energia tej barwy obecna jest także w wielu produktach spożywczych.

Niebieski – Kolor oceanu, nieba. Pobudza do pracy, dodaje nam lekkości, jasności umysłu. Jest to kolor chłodny. Tym kolorem powinny otaczać się osoby potrzebujące spokoju, harmonii. Kolor ten pomaga się usamodzielnić, pobudza intuicję. Jest niewskazany dla osób przygnębionych i niezdecydowanych. Pomaga w dniu kiedy musimy załatwić coś ważnego np. biznesowe spotkanie -Gdy musimy podpisać się pod ważnym dokumentem, np. umową o pracę powinniśmy założyć coś niebieskiego kojarzy si. Najlepszym dniem na podpisywanie wszelkiego rodzaju dokumentów jest środa.

Brązowy –kojarzy się z jesiennym lasem. Kolor bardzo ciepły i bezpieczny. Charakteryzuje osoby skryte, zwłaszcza jeśli chodzi o uczucia. Kolor spokoju i harmonii. Otaczamy się nim w życiu codziennym. Szczególnie jest polecany osobom pragnącym stabilizacji i bezpieczeństwa. Niepolecany osobom o niskim poczuciu własnej wartości. Kolor brązowy pomoże odpędzić chorobę. Postarajmy się w czasie osłabienia ubierać jak najwięcej koloru brązowego. Pomoże on nam odkryć przyczyne złego samopoczucia.

Czerwony – Barwa gorącej, płomiennej miłości. Kolor pobudzający, bardzo żywy. Symbol żywiołu ognia. Przyciąga uwagę. Otaczają się nim osoby pewne swojej urody, atrakcyjności. Jest bardzo wskazany dla osób bez energii, które chcą osiągnąć sukces, potrzebują woli walki. Niewskazany dla ludzi nerwowych i zestresowanych. Doskonały na pierwszą randkę. Najlepsza kombinacja to: czerwona bielizna, do tego wąska, czerwona spódnica, a czarne: góra, pończochy i buty. Kostium może być zarówno czerwony, jak i czarny.

Biały – Kolor nieskazitelnej czystości. Charakteryzuje spokój i dobre samopoczucie Rozświetla umysł i myśli. Pomaga załagodzić stres. Otaczają się nim ludzie dynamiczni, którzy sami chcą kierować swoim życiem. Nie jest dla osób które są samotne i nie potrafią zmienić swojego życia.

Zielony – odprężający, spokojny. Kolor wiosny. Cechuje go spokój i bezpieczeństwo. Polecany osobom nadmiernie aktywnym, które mają problem z podejmowaniem decyzji i skupieniem myśli. Zwiększa optymizm, wiarę nie tylko w siebie ale też innych. Niewskazany dla osób które potrzebują energii, sprzyja powolności i rutynie.

Pomarańczowy – młodość, nowoczesność. otwartość na świat. Kolor który przywraca chęci do życia, pozytywne myśli i wewnętrzną radość. Podnosi poczucie własnej wartości. Jego przesyt powoduje irytację, Pogarsza samopoczucie. Jest wskazany dla osób z małym poczuciem wartości.

Fioletowy – Bardzo łagodny kolor, pomaga zrozumieć siebie i własne potrzeby. Wskazany jest dla osób pragnących miłości, ciszy. Niepolecany osobom o niskiej samoocenie.

Czarny – Kolor magii i czaru. Chroni przed nagłymi zmianami. Pomaga trzymać własne zdanie, pewność siebie. Polecany dla osób ambitnych, które nie chcą ulegać presji. Nie wskazany dla osób przygnębionych i załamanych.Rejestracja
Akceptuję Regulamin i zobowiązuję się do przestrzegania jego postanowień.

Zasilenie
Konta

Proszę się zalogować żeby skorzystać z usługi !


1 zł = 100 pkt.

Imię.........
Nazwisko..
Kwota.......


Taki adres mail występuje już w bazie.

Zarejestruj się ponowanie.

Rejestracja

Dziekujemy za rejestracje. Konto jest już aktywne w serwisie


Logowanie

Błędne dane przy logowaniu


Dziękujemy- mail został wysłany

W ciągu 24 h dostaniesz odpowiedź.

Z konta pobrano: